KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16123429

nr 1612 3429

Blyerts

Rolf Rudberg, Stockholm. Signerad, daterad -81. Bildmått: 28x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 18:08:35